1.Як ставилась Поліанна до Тіткі Поллі 2.Як ставилась Поліанна до втрати батька 3.Як ставилась Поліанна до Лікара Чилтона 4.Як ставилась Поліанна до Джона Пендлтона 5.Як ставилась Поліанна до Джиммі 6.Як ставилась Поліанна до М...

1.Як ставилась Поліанна до Тіткі Поллі 2.Як ставилась Поліанна до втрати батька 3.Як ставилась Поліанна до Лікара Чилтона 4.Як ставилась Поліанна до Джона Пендлтона 5.Як ставилась Поліанна до Джиммі 6.Як ставилась Поліанна до Місіс Сноу 7.Як ставилась Поліанна до Ненсі 8.Як ставилась Поліанна до Священика Пол Форда
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 добре 2 тяжко пережила 3 добре 4 з жалістю 5