1.Як звати головного героя? 2.У чий сад Толик ліз по яблука? 3.Яка однокласниця викликала симпатію у Толика? 4.Чи можна назвати Толика бешкетником? 5.Що, спонукало Толю дати самовпевнену обіцянку , що він візьме до рота жабенят...

1.Як звати головного героя? 2.У чий сад Толик ліз по яблука? 3.Яка однокласниця викликала симпатію у Толика? 4.Чи можна назвати Толика бешкетником? 5.Що, спонукало Толю дати самовпевнену обіцянку , що він візьме до рота жабенятка? 6.Якими були взаємовідносини між Толиком та братом? 7.Як ставився до хлопця дядько Матвій? 8.Що Толик ловив у річці? 9.Як покарав Толика дядько Матвій? 10.Ким уявляв себе Толя? 11.Чи вважав хлопець , що люди біля річки можуть бути злими? 12.У якої дівчинки було незвичайне прізвище?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что за рассказ?Что-то знакомое, но не понятно.