1.Які княжіння першими виступили проти Рююриковичів?2. Землі яких східнослов'янських союзів племен були приєднані до Русі Олегом та Ігорем?3. Що було спільним у зовнішній політиці Олега та Ігоря?4.Доведіть, що діяльність Діра т...

1.Які княжіння першими виступили проти Рююриковичів?2. Землі яких східнослов'янських союзів племен були приєднані до Русі Олегом та Ігорем? 3. Що було спільним у зовнішній політиці Олега та Ігоря? 4.Доведіть, що діяльність Діра та Аскольда мала державотворчий характер. 5.Охарактеризуйте процес становлення політичних союзів племен 6.Охарактеризуйте відносини слов'янських союзів племен із хозарами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Совладала бабулячылыцлулуьуььутвочо