1)Знайдіть безсполучникове складне речення. а.Тоня,скочивши з машини,одразу побігла до батька,защебетала,ще й під ручку демонстративно взяла... б.Наша дума,наша пісня не вмре,не загине. в.Вони ж дурні,вони ж знімали мірку з тво...

1)Знайдіть безсполучникове складне речення. а.Тоня,скочивши з машини,одразу побігла до батька,защебетала,ще й під ручку демонстративно взяла... б.Наша дума,наша пісня не вмре,не загине. в.Вони ж дурні,вони ж знімали мірку з твоїх принижень-не з твоєї величі. г.Буду я навчатись мови-блискавиці в клекоті гарячім кованої криці,в корневищі пружному ниви колискової,в леготі шовковому пісні колискової.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ в) Лично я определила так: після "дурні" можна поставити сполучник бо.