1. Знайдіть і виправте помилки, правильні варіанти запишіть. Поясніть, які норми літературної мови порушено в поданих словосполученнях: а) біжучий рядок, головуючий зборів, заключати договір, приймати міри, у квітні місяці, не ...

1. Знайдіть і виправте помилки, правильні варіанти запишіть. Поясніть, які норми літературної мови порушено в поданих словосполученнях: а) біжучий рядок, головуючий зборів, заключати договір, приймати міри, у квітні місяці, не співпадає з написаним, виступаючий з доповіддю, знаючий міру, на слідуючий рік, особисто сам, хвилина часу, у відповідності із законом, зустрічаються недоліки. б) прийняти до уваги, рахувати обов’язком, мій власний, звернутися по адресі, один раз в місяць, виконуючий роботу, діючий порядок, згідно плану, перспективи на майбутнє, з наступаючим Новим роком, крупні підприємства, крупним планом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) рухомий рядок,головуючий на зборах,укласти угоду,вживати заходів,в квітні місяці,не співпадає з написаним,виступаючий з доповіддю,знаючий міру,на наступний рік,сам особисто,хвилина часу,відповідно до закону,зустрічаються недоліки. б) приймати до уваги,вважати обов"язком,мій власний,звернутися за адресою,один раз на місяць,виконуючий роботу,діючий порядок,згідно з планом,перспективи на майбутнє,з наступаючим Новим Роком,великі підприємства,широким планом.