1.Знайдіть периметр трикутника якщо його середні лінії дорівнюють 6см 9см і 10см 2у рівнобічній трапеції ABCD основи AD i BC дорівнюють відповідно 17 см і 5 см з вершинами В проведено висоту ВЕ знайдіть довжину відрізка АЕ 3....

1.Знайдіть периметр трикутника якщо його середні лінії дорівнюють 6см 9см і 10см 2у рівнобічній трапеції ABCD основи AD i BC дорівнюють відповідно 17 см і 5 см з вершинами В проведено висоту ВЕ знайдіть довжину відрізка АЕ 3. Діагональ рівнобічної трапеції утворює з основою кут 28градусів а бічна сторона дорівнює меншій основі знайдіть кути трапеції 4. У трапеції АВСDоснова АD більша від основи BC на 6см а середня лінія дорівнює 7 см знайдіть довжину відрізків на які діагональ AС ділить середню лінію 5. У трикутнику ABCD сторони AB розділено на 3 рівні частини і через точки ділення проведено прямі паралельні сторони AС знайдіть довжину відрізків цих прямих розташованих між сторонами AВ і ВС трикутника якщо АС=9cм