2 КЛАС    1.Прочитай визнач межі речень.   Осінь золотила дерева вона вкрила кожен листочок витонченими позолоченими мережками не кожний художник зміг би намалювати таку картину 2.Постав необхідні розділові знвки в кінці речень...

2 КЛАС    1.Прочитай визнач межі речень.   Осінь золотила дерева вона вкрила кожен листочок витонченими позолоченими мережками не кожний художник зміг би намалювати таку картину 2.Постав необхідні розділові знвки в кінці речень.Запиши перше речення тексту.Познач наголос у словах.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Треба поставити крапку писля слова мережками , я не умею ставить наголоси
Гость
 Осінь золотила дерева. Вона вкрила кожен листочок витонченими позолоченими мережками. Не кожний художник зміг би намалювати таку картину!    О'сінь золоти'ла дере'ва.