2 клас Перетвори порівняння на слова з переносним значенням за зразком.День блищить немов полив'яний-день поливяний; Струмок шумить, немов дідусь буркоче- ..... Водиця виграє, немов срібло- Перше речення приклад

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Водиця виграє, немов срібло- срібляста  водиця. Струмок шумить, немов дідусь буркоче-  буркотливий струмок.