2 реченя з дієприкметниковим зворотом у творі Григіра Тютюнника "Климко" Будь ласка!!Терміново!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У кухлі Климко й знаходив гостинець: пригірщ пряників-срібноголовців, або гроно прозорих півників на паличках, зв'язаних докупи білою ниткою, або ще щось таке. (ЗВОРОТ: зв'язаних докупи білою ниткою).  Сивий, вусатий і кругло-товстий, як справжнісінький бочонок, аптекар любив походжати ранками по базару — в широких смугастих штанях, у довгій, ледь не до колін, синій косоворотці, підперезаній крученим шовковим поясом з білими китицями.(ЗВОРОТ: підперезаній крученим шовковим поясом з білими китицями.)