Перевірні слова до слів безземельний селянин зупинитися весло хилитися липневий вечірній вишневий теплиці стебло широкий зимуати і стелити

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
безземельний - землі, селянин - села, зупинитися - зупинка, весло-весла, хилитися - схил, липневий - липень, вечірній - вечір, вишневий - вишня, теплиці - теплий, стебло - стебла, широкий - ширший, зимувати - зимній, стелити - стелю