2 сынып математика 194 бет 4 тапсырма комектесип жибересидерме? Ар жолдын сандарын окы жане оларды бир биримен салыстыр. Келеси сан алдынгы саннан неше ондык кем ? Ар баганнын сандарын салыстыр. Келеси саннын алдынгы саннан неш...

2 сынып математика 194 бет 4 тапсырма комектесип жибересидерме? Ар жолдын сандарын окы жане оларды бир биримен салыстыр. Келеси сан алдынгы саннан неше ондык кем ? Ар баганнын сандарын салыстыр. Келеси саннын алдынгы саннан нешеуи кем? Жазуды жалгастыр
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чего?иди русский выучи