2. У якому рядку всі слова іменники? а) Синь, тисяча, удень; б) зорепад, четверо, зранку; в) мужність, двоє, узимку; г) сутінки, сотня, чверть. 3. У якому рядку всі слова пишуться з великої літери? а) (М, м)ати (Б, б)ожа, (З, з...

2. У якому рядку всі слова іменники? а) Синь, тисяча, удень; б) зорепад, четверо, зранку; в) мужність, двоє, узимку; г) сутінки, сотня, чверть. 3. У якому рядку всі слова пишуться з великої літери? а) (М, м)ати (Б, б)ожа, (З, з)олоті (В, в)орота, (Г, г)азета «(Г, г)олос (У, у)країни»; б) (С, с)ейм, (Г, г)олосівський (П, п)арк, (Д, д)ень (У, у)чителя; в) (Р, р)різдво, (К, к)онституція (У, у)країни, (Г, г)оверла; г) (В, в)еликдень, (З, з)евс, (Н, н)овий (Р, р)ік. 4. У якому рядку всі слова є іменниками спільного роду? а) Листоноша, учитель, директор; б) староста, задавака, сирота; в) професор, колега, суддя; г) незнайко, плакса, степ. 5. У якому рядку всі слова є іменниками чоловічого роду? а) Какаду, меню, Борнео; б) Сан-Франциско, месьє, ательє; в) Карпі, піаніно, Токіо; г) шимпанзе, поні, маестро. 6. У якому рядку всі іменники мають форму тільки однини? а) піднесення, мрія, думка; б) ворота, молодь, стіл; в) радість, Дніпро, листя; г) колосся, артист, листок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1б;2а;3г;4а;5г;6в;......