243. вставити пропущену букву

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Віддавна, дерев'яний, глибинний, безвинно, законно, сонний, бджолиний, беззахисний, електронний, кінний, піддаватися, годинник, закордонний, віддзеркалення, роззброїти, спорттовари, розрісся. Надеюсь, что помог Вам
Гость
Віддавна, дерев'янний, глибинний, безвинно, законно, безсонний, бджолинний, беззахисний, електронний, кінний, піддаватися, годинник, закордонний, віддзеркалення, роззброїти, спорттовари, розрісся.