297. І. Спиши, розкриваючи дужки та ставлячи займенники в потрібному відмінку. ... П

297. І. Спиши, розкриваючи дужки та ставлячи займенники в потрібному відмінку. ... Полетіли бджілки до вишні: —Люба вишенько, чи немає в (ти) квіточок для голод- них бджілок? —Навідайтеся завтра, — відповіла (вони) вишня. — Сьогодні ще немає на (я) жодної відкритої квіточки, а коли розкриюся, я буду рада гостям (За Костянтином Ушинським). ІІ. Якою частиною тексту може бути цей уривок? Які частини тек- сту слід додати? Зроби це й запиши, дібравши заголовок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В тебе,їм,на мені. Вишенька.