3-тапсырма Помогите составить предложения по теме спорт из этих словосочетаний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүгін күн ұзаққа доп теуіп ойнадық. Көрші балалар футбол ойнап жүр. Мен дене шынықтыру пəнінде сапта он екінші болып тұрамын. Кеше футболды спор алаңында ойнадық. Футбол құрамасы ішінде менде бармын. Теннистен қыздар командасы ұтты. Волейбол,баскетбол секілді спорт түрлері маған ұнайды.