3 тапсырма. Сделайте синтаксический разбор тип там это слово аныктауш то слово пысыктауыш

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Алғашқы электронды теледидар тек 1949 жылы пайда болды. ~~~~~~~~~~~~~~~~~  ––––––––         –•–•–•–•–•– =========== Кейін келе одан да жетірілген үлгілері шығып, теледидарлар көбейді. –•–•–•–•–•               ~~~~~~~~~ ––––––======  –––––––––––– ======