3. Відредагуйте речення : Положи зошит у портфель. Нам сьогодні повезло. Я не вспів помити посуд. Сашко самий вищий у класі. Закрийте, будь ласка, двері. срочно нужно побыстрее пожалуйста!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поклади зошит у портфель. Нам сьогодні пощастило. Я не встиг помити посуд. Сашко найвищий у класі. Зачиніть, будь ласка, двері.