30 балов. срооочноотвір на тему "девіз України яким йому бути"

30 балов. срооочноо твір на тему "девіз України яким йому бути"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дивіз України може бути таким "Ми українці,ми силачі і непереможні козаки".Такий дивіз ми можемо почути не часто.В Україні може й тепер немає таких дивізів.Є теперішні новіші не про козаків а про калину.А також найбільше дивізії є дитячих.Наприклад"Ми всезнайки ми маленькі ми чорняві й красивенькі"