4 будь яких речень з головними і другорядними членами речення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Ще ходить осiнь по опалiм листi, ще журавлиний ключ не вiдбринiв. 2.  Сонце в сонних лiсах вii нiжно вiдкрило, а вiдлуння в горах день новий розбудило. 3.  Зелю огорта рожева тиша, вечiр опускаеться з небес, вiн сопiлку з очерету рiже i лунае тихий полонез. 4.  Дзюркоче рiчечка маленька i соловей спiва пiснi.