40 БАЛЛОВ ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ЗА ЛУТШИЙ 60 Перевірне слово до    слів: мислитель,навезти,накидати, обчищати ,натиск,миттевий,обвивати,насипати,одиниця,одинокий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мислитель - помИслити, навезти - перевЕзення, накидати - кИнути, обчищати - чИстити , натиск - стИск, миттєвий - мИть, обвивати - обвИти, насипати - сИпати, одиниця - одИн, одинокий - одИн.