5 речень і щоб у кожному реченні дієслово було різною частиною мови. Підметом. Присудком. Додатком. Означенням. Обставиною

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) підметом - Малювати було улюбленою мрією Оленки. 2) присудком - Співали дзвінкими голосами дівчата. 3) додатком - Як же я люблю блукати осіннім містом. Пора вже збиратися. 4) означенням - Навіть камні інколи можуть кричати. 5) обставиною -  "Як би не попастися" - раптом подумалося Матвію.