5 речень з прикметниками протилежними за значенням

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Брат сказав ,що ця робота не легка.  Він пройшов нелегкий путь додому. Дівчинка була з небагатої сім*ї. У нього дуже недобрий погляд. Завдання було не складне, але й не просте. У нашої Оленки невелика сімейка. у Миколи зовсім не великі обов 'язки. Ця неширока річка впадає у Дніпро. Я відклав ще не дописаного листа. Цей будинок ще не старий
Гость
ФізкультхвилинкаХмарка сонечко закрила, Слізки срібнії зронила. Ми ті слізки позбираєм, У травиці пошукаєм. Пострибаєм, як звірята.Політаєм» як пташки. Потанцюємо ще трішки. Розімнемо ручки, ніжки. Всі веселі? От чудово! За роботу сіли знову.