5 речень з розрядами прислівників (Поможіть пожалуйста) (Якісно-oзначальні (як?), кількісно-означальні (якою мірою?), способу дії (яким способом?), місця (де? куди?), часу (коли?) )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вчитель завжди пояснює нову тему тихо,доступно і витривано. Тепер фірма гарантує виконання замовлення швидко,якісно і дешево. Осінь прийшла непомітно,казково,вміло розфарбувала всі дерева. Бадьоро,якісно і працьовито наш клас прибирав територію. Довго лежали книги на полицях,повністю їх запорошив пил,сторінки місцями пожовтіли. Прислівники-завжди,тихо,доступно,витривано,тепер,швидко,якісно,дешево,непомітно,казково,вміло,повністю,місцями.