55 баллов Срочно!lt;br /gt;lt;br /gt; Как правильно оформить (в ворде) творческий проект!!!

55 баллов Срочно!<br /><br /> Как правильно оформить (в ворде) творческий проект!!!<br />по труду)))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
План роботи з виконання проекту 1.Обрати тему проекту. 2. Обговорити тему с керівником . 3.Знайти цікавий історичний матеріал. 4. Здійснити пошук виробів та проаналізувати їх. 6.Розглянути можливі варіанти виконання практичної частини проекту. 7.Розробити необхідну документацію для виготовлення виробу. 7.Виготовити виріб. 8.Оформити проект. 9.Захистити проект.