5. З чого складається назва файлу? А. Назва файлу складається з українських та англійських літер. Б. Назва файлу складається з двох частин — назви та розши¬рення, розділених між собою крапкою. В. Назва файлу містить шлях до ньо...

5. З чого складається назва файлу? А. Назва файлу складається з українських та англійських літер. Б. Назва файлу складається з двох частин — назви та розши¬рення, розділених між собою крапкою. В. Назва файлу містить шлях до нього і завжди починається з назви диска, на якому розташовано файл, а далі містить назви папок, які треба послідовно відкрити до папки з потрібним файлом. 6. Що таке файлова система?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ Б ++++++++++++++++