6. Що таке файлова система? А. Це частина операційної системи, що готує жорсткий диск комп'ютера для записування на нього та зберігання інформації. Б. Це всі файли та папки, розміщені на вашому комп'ютері. В. Це частина о...

6. Що таке файлова система? А. Це частина операційної системи, що готує жорсткий диск комп'ютера для записування на нього та зберігання інформації. Б. Це всі файли та папки, розміщені на вашому комп'ютері. В. Це частина операційної системи, що відповідає за організацію зберігання та доступу до інформації на будь-яких її носіях. Г. Це інтерфейс операційної системи.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ В +++++++++++++++