6. Дядько приніс зайчатко. Було маленьке. У нього мордочка і вуха. Лежало у шапці. Дівчинка дивилась. Дівчинка взяла і віднесла. Вона нагодувала. Зайчатко заспокоїлось та заснуло. Дівчинка пригорнула.пошир кожне речення тексту ...

6. Дядько приніс зайчатко. Було маленьке. У нього мордочка і вуха. Лежало у шапці. Дівчинка дивилась. Дівчинка взяла і віднесла. Вона нагодувала. Зайчатко заспокоїлось та заснуло. Дівчинка пригорнула.пошир кожне речення тексту за допомогою другорядних членів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій дядько приніс красивогозайчатко. Воно було маленьке і пухнасте. У нього мордочка і вуха були дуже гарненькими. Воно лежало у шапці. Дівчинка дивилась і милувалася ним. Дівчинка взяла зайчатко і віднесла в будинок. Вона нагодувала його молочком. Зайчатко заспокоїлось та заснуло в шапці. Дівчинка ніжно пригорнула його до себе.