6. Списати, розставити розділові знаки. Цілу ніч ідемо не присідаючи. Лавина помчала стрімко набираючи швидкість. Відкривши очі юнак ледве втямив що лежить далеко внизу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цілу ніч ідемо не присідаючи. Лавина помчала стрімко, набираючи швидкість.Відкривши очі, юнак ледве втямив, що лежить далеко внизу.