6) Укажіть тварин ,слина яких не містить травних ферментів а) амфібії б) рептилії в) птахи г) ссавці 8) Укажіть тварин яким властивий механізм подвійного дихання а) комахи б) амфібії в) птахи г) ссавці. 9) Укажіть тварин з не...

6) Укажіть тварин ,слина яких не містить травних ферментів а) амфібії б) рептилії в) птахи г) ссавці 8) Укажіть тварин яким властивий механізм подвійного дихання а) комахи б) амфібії в) птахи г) ссавці. 9) Укажіть тварин з незамкненою кровоносною системою а) комахи б) рептилії в) амфібії г) гриби
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Амфібії 2.птахи 3. Комахи (незамкнена. Гемолімфа)