682.° За кiлька метрiв тканини заплатили 54 грн. Скiльки треба було б заплатити за ту саму тканину, якби її купили: 1) у 6 разiв менше; 2) у 2 рази бiльше?          Як написати умову i рiшення задачi?                           ...

682.° За кiлька метрiв тканини заплатили 54 грн. Скiльки треба було б заплатити за ту саму тканину, якби її купили: 1) у 6 разiв менше; 2) у 2 рази бiльше?          Як написати умову i рiшення задачi?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а можно писать по русски?!