6.Назвіть орган травної системи, у якому починають розщеплюва- тися вуглеводи: А ротова порожнина; Б стравохід; В шлунок; Г дванадцятипала кишка. 7. Назвіть орган травної системи, до якого потрапляє їжа зі шлунка: А стравохід; ...

6.Назвіть орган травної системи, у якому починають розщеплюва- тися вуглеводи: А ротова порожнина; Б стравохід; В шлунок; Г дванадцятипала кишка. 7. Назвіть орган травної системи, до якого потрапляє їжа зі шлунка: А стравохід; Б дванадцятипала кишка; В товста кишка; Г пряма кишка. 8. Назвіть залозу, яка виробляє фермент пепсин: А слинна; Б слізна; В молочна; Г підшлункова. 9.Оберіть правильний перелік органів травної системи: А ротова порожнина, гортань, кишечник; Б ротова порожнина, шлунок, кишечник; В ротова порожнина, гортань, шлунок; Г усі відповіді правильні
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
6.Назвіть орган травної системи, у якому починають розщеплюва- тися вуглеводи: А ротова порожнина; 7. Назвіть орган травної системи, до якого потрапляє їжа зі шлунка: Б дванадцятипала кишка; 8. Назвіть залозу, яка виробляє фермент пепсин: Г підшлункова. 9.Оберіть правильний перелік органів травної системи: Б ротова порожнина, шлунок, кишечник;