6. Нітроген (V) оксид масою 10,8г прореагував з водою. Обчисліть масу нітратної кислоти, яка утворилася . 7. Учні класу за 45 хвилин уроку видихають разом із повітрям 1,1 кг вуглекислого газу. Який об’єм займає цей газ за норм...

6. Нітроген (V) оксид масою 10,8г прореагував з водою. Обчисліть масу нітратної кислоти, яка утворилася . 7. Учні класу за 45 хвилин уроку видихають разом із повітрям 1,1 кг вуглекислого газу. Який об’єм займає цей газ за нормальних умов?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
......................................................................