7. У котрому рядку подано дієслова одного виду? а) вивчити, впізнати, умитися, віддати, перейти; б) вимагаємо, заспівали, пожнеш, продаси, заграй; в) стежити, повідомляти, вит

7. У котрому рядку подано дієслова одного виду? а) вивчити, впізнати, умитися, віддати, перейти; б) вимагаємо, заспівали, пожнеш, продаси, заграй; в) стежити, повідомляти, вит ягнули, скидати, видирати; г) назвати, спростувати, кликати, вирушити, перейти; ґ) захищати, питати, класти, сказали, писатимеш.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г) назвати, спростувати, кликати, вирушити, перейти;