9 речень з прислівникам (3 як означення, 3 як обставина і 3 як присудок)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ОЗНАЧЕННЯ 1) Дорога ліворуч заросла чагарниками. 2) Найбільше я полюбляв читання мовчки. 3) Прибирання вручну було для мене найважчим. ОБСТАВИНА 1)Вгорі щось зашелестіло. 2) Сьогодні я виконала всі завдання. 3) Завтра відбудуться батьківські збори. ПРИСУДОК 1) У класі було тихо. 2) В полі було весело. 3) Сьогодні тут холодно.