9. Виправте, де потрібно: А) Ненормативне вживання прийменника при: жити при автобусній зупинці; битва при Жовтих водах; верхній одяг залишився при мені; тільки при умові, що…; пр. и виготовленні меблів потрібні якісні матеріал...

9. Виправте, де потрібно: А) Ненормативне вживання прийменника при: жити при автобусній зупинці; битва при Жовтих водах; верхній одяг залишився при мені; тільки при умові, що…; пр. и виготовленні меблів потрібні якісні матеріали; при підтримці колег; при незалежній Україні; при зачинених дверях; при виконанні службових доручень; при появі тріщин на стелі. Б) Ненормативне вживання прийменників для і на: шухляда для документів; драйвер для монітора; борошно для млинців; писати на рідній мові; працювати на комп’ютері; плисти на човні; тримати на всяк випадок; хворий на грип.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жити недалеко від автобусної зупинки. Битва під Жовтими Водами. Верхній одяг залишився зі мною(коло мене). Тільки за умови, що... . На  виготовлення меблів потрібні якісні матеріали. Завдяки підтримці колег. За незалежної України. За зачиненими дверима. Під час  виконання службових доручень. У разі появи тріщин на стелі.   Шухляда на документи. Драйвер до монітора. Борошно до млинців. Писати рідною мовою. Плисти човном. Тримати про всяк випадок.