9.Установіть відповідність між односкладними реченнями та їхніми видами.Вид реченняОдноскладне речення1 означено-особове2 неозначено-особове3 узагальнено-особове4 безособовеА Нових друзів наживай, а старих не забувай (Нар. твор...

9.Установіть відповідність між односкладними реченнями та їхніми видами.Вид реченняОдноскладне речення1 означено-особове2 неозначено-особове3 узагальнено-особове4 безособовеА Нових друзів наживай, а старих не забувай (Нар. творчість).Б Будемо спиратись на розум: дружби разом прокладати гать (П. Тичина).В Дружба має різні прояви, але закон у неї один – вірність (М. Коцюбинський).Г Письменників називають інженерами людських душ (П. Панч).Д А слова дружнього за гроші не купити (М. Рильський).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2-г,,4-д,дальше сомнения: А или в 1,или в 3.