А матуся зажурилась сивиною, все співає не вернуться літа мої над рікою.Підкресліть члени реченя

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
матуся(підмет, підкреслюється однією лінією) зажурилась(присудок, двома лініями) сивиною (додаток, пунктиром) співає(присудок, двома лініями)не вернуться(присудок) літа (підмет) над рікою(обставина, пунктир крапка)