А може крутитися голова через те що тут у полі так завзято сюрчать коники ширяє вгорі шуліка і в його плавному льоті відчувається причаєна хижість та ще й наче небо не стоїть на місці а обертається навколо землі. Зробити синтак...

А може крутитися голова через те що тут у полі так завзято сюрчать коники ширяє вгорі шуліка і в його плавному льоті відчувається причаєна хижість та ще й наче небо не стоїть на місці а обертається навколо землі. Зробити синтаксичний розбір речення!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
складне розп неокл повне поширене двоскл