А. Прочитай вірш. Це опис чи розповідь?                                  У мого хлоп'яти                                  З неба - оченята.                                 На маленькім личку -                                  І...

А. Прочитай вірш. Це опис чи розповідь?                                  У мого хлоп'яти                                  З неба - оченята.                                  На маленькім личку -                                  Із калини щічки.                                  Чубчик - з колосочків,                                   Голос із дзвіночків. Б. Подумай і скажи, якого кольору у хлопчика очі, щоки, чубчик. Який голос? За таким самим зразком склади й запиши опис дівчинки, але не обов'язково у віршованій формі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
опис    голубого червоного жовтого дзвінкий