Ааа ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА нужно заполнить таблицу Заттың түсін Заттың көлемін Заттың сапасын Заттың дэмін білдіретін сын білдіретін сын білдіретін сын білдіретің сын есімдер ...

Ааа ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА нужно заполнить таблицу Заттың түсін Заттың көлемін Заттың сапасын Заттың дэмін білдіретін сын білдіретін сын білдіретін сын білдіретің сын есімдер есімдер есімдер есімдер Сын есімдер ;ақ қысқа таза дәмді тәтті жуан дөңгелек жалпақ тұщы қалың жұқа если не хотите давать полный ответ то можете просто обяснить что как распредиляется тоесть по каким признакам
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
заттың түсің:ақ заттың көлемі:қысқы.жалпақ.дөңгелек заттың сапасы: қалың.жұқа.таза заттың дəмі:дәмді.тəтті.тұщы заттың
Гость
Көлем: қысқа, дөңгелек түс: Ақ Сапа: таза, жалпақ, қалың, жұқа, жуан Дəм: дəмді, тəтті, тұщы