Адгадайце загадки.1.Стаяць ля сцежки Юльки,        На их белыя кашульки.   Сэрцайки у их залатыя,  Адгадайце хто такия?2.Хто ни у дзень, ни уночы  Не заплюшчвае вочы,  А у дарогу углядаецца? Як ен называецца?

Адгадайце загадки. 1.Стаяць ля сцежки Юльки,         На их белыя кашульки.    Сэрцайки у их залатыя,   Адгадайце хто такия? 2.Хто ни у дзень, ни уночы   Не заплюшчвае вочы,   А у дарогу углядаецца?  Як ен называецца?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Адказы на загадкі: 1.Рамонкі 2. Светлафор