Акеси еки баласымен жорыкка шыкты.олардын алдарынан озен кездести.жагада массасы100 кг жукти гана котере алатын сал турды.акесинин салмагы 80кг балалардын салмагы 45кг жане 50кг тартады.олар озеннин аргы бетине оту ушин не исте...

Акеси еки баласымен жорыкка шыкты.олардын алдарынан озен кездести.жагада массасы100 кг жукти гана котере алатын сал турды.акесинин салмагы 80кг балалардын салмагы 45кг жане 50кг тартады.олар озеннин аргы бетине оту ушин не истеулери керек
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сал деген не  Тал деген соз ба