Алюміній реагує з 49 г. сульфатної кислоти . Обчисліть: 1)масу Ме,що прореагував; 2)Об"єм газу,що виділився.
Алюміній реагує з 49 г. сульфатної кислоти .
Обчисліть:
1)масу Ме,що прореагував;
2)Об"єм газу,що виділився.
Ответ(ы) на вопрос:
2Al+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2↑
∨(H2SO4)=49/98=0,5 моль
Значит ∨(Al)=0,5х2/3=0,33 моль
m(Al)=0,33х27=8,91 г
∨(H2)=∨(H2SO4)=0,5 моль
V(H2)=0,5 (моль) х 22,4 (л/моль) = 11,2 литра
Не нашли ответ?
Похожие вопросы