Аналіз поетичного твору ,, Моє серце в верховині і душа моя 1.Автор і назва твору 2. Історія написання вірша 3. Тема та ідея поезії 4. Художні засоби(епітети,порівняння,метафора) 5.Враження від прочитаного твору, ліричного геро...

Аналіз поетичного твору ,, Моє серце в верховині і душа моя 1.Автор і назва твору 2. Історія написання вірша 3. Тема та ідея поезії 4. Художні засоби(епітети,порівняння,метафора) 5.Враження від прочитаного твору, ліричного героя. Актуальність даної теми у наш час.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Роберт Берн "Моє серце в верховині" 2. Рік написання 1789. 3. Тема — Любов до рідного краю. 4. Епітети: «любий рідний край», «пущі дикі», «буйні ріки» тощо. Метафори: «Моє серце в верховині і душа моя, Моя дума в верховині соколом буя, Моя мрія в гори лине наздогін вітрам». 5. Вірш написаний про любов до рідної землю. Не зважаючи на красу чужини своє завжди гарніше. Зараз це дуже актуально любити і підтримувати Батьківщину у таку скрутну хвилину