Аналіз поезії "Жовтень жовті жолуді"(тема,ідея,основна думка, жанр,художні засоби) СРОЧНО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Епітети: жовті жолуді, золоте есе, бабине літо, золотий кисет, золоті пожежі, обережне сонце,золоті клешні,золотий пожежник.Метафори:жовтень жовті жолуді на базар несе,пише осінь охрою,набиває вітер,злотом люльку креше,попасом пасе, походжає дощ.