Аналіз твору: "Мені однаково, чи буду я жить в Україні, чи ні..." "Думи мої, думи мої, ви мої єдині..." "Засвіт встали козаченьки" 1. Тема; 2. Ідея; 3. Головний мотив (мотиви) 4. Жанр; 5. Проблема; 6. Композиція (побудова)...

Аналіз твору: "Мені однаково, чи буду я жить в Україні, чи ні..." "Думи мої, думи мої, ви мої єдині..." "Засвіт встали козаченьки" 1. Тема; 2. Ідея; 3. Головний мотив (мотиви) 4. Жанр; 5. Проблема; 6. Композиція (побудова); 8. Образи; 9. Художні засоби; 10. Ставлення до прочитаного. Допоможіть будь-ласка)))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ДУМИ мої думи.Тема :звернення Тараса Шевченка до своїх Дум із сподіванням і вірою у вільне життя співідчизників. Ідея: Тільки впевненість у щасливе життя, наполегливість допоможе звільнити соціальний устрій; засудження слабкості поневірянь, байдужість, що роблять людину рабом. Засвіт встали козаченьки