Аналіз вірша " Осіння пісня " Поля Верлена (тема ідея головна думка проблематика)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цей вірш відображає стан осінньої природи і одночасно внутрішній станліричного героя. Як змінюються пори року, так змінюється і людина, її почуття і настрої. Осінь - час переоцінки того, що минуло, і підготовки до чогось нового, невідомого. Також присутній образ годин, які відраховують миті життя. Ліричний герой занурюється в дитячі спогади, але через хвилину він знову опиняється віч-на-віч з осінньою нудьгою. У кожній строфі вірша змінюється мелодія і настрій. Якщо в перших двох частинах смуток переривають бій годинника і поглиблення в спогади, то втретьому уповільнений ритм ускоряеют пориви вітру. Мертвим листом осіннього листопаду стає душа ліричного героя, якапотрапила під владу фатальності долі. Осінь зображується не як пору року, а як хандра, втома, втрата чогось прекрасного, наближення смерті.