Андрій хоче записати числа у кожній клітинці таблиці,зображеної нижче.Він вже записав два числа Хлопчик хоче,щоб сума всіх пяти чисел дорівнювала 35,сума чисел у перших трьох клітинках дорівнювала 22 , а сума чисел в останніх т...

Андрій хоче записати числа у кожній клітинці таблиці,зображеної нижче.Він вже записав два числа Хлопчик хоче,щоб сума всіх пяти чисел дорівнювала 35,сума чисел у перших трьох клітинках дорівнювала 22 , а сума чисел в останніх трьох клітинках дорівнювала 25 . Чому дорівнюматиме добуток чисел , замисаних у білих клітинках
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
во второй клеточке будет 7 в третей 12 и в четвёртой 9