Анкета персонажа "Митькозавр из Юркiвки, або Химера лiсового озера" Я. Стельмах 1) Им'я персонажа 2)Вiк (бiдний чи богатый) 3)Портрет, особливi прикмети 4)Мiсце проживання 5)Родина 6)Коло спiлкування (друзi, вороги) 7)Захо...

Анкета персонажа "Митькозавр из Юркiвки, або Химера лiсового озера" Я. Стельмах 1) Им'я персонажа 2)Вiк (бiдний чи богатый) 3)Портрет, особливi прикмети 4)Мiсце проживання 5)Родина 6)Коло спiлкування (друзi, вороги) 7)Захоплиння 8)Риси характеру 9)Вчинки,повiдiнка 10)Мовлення героя
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Митько                                                                                                               2)Шестикласники                                                                                                  3)Змальовуючи його, автор не дає докладного опису його портрета             4)Бабусине село                                                                                                  5)Повноціна родина                                                                              6)Друг Сергій                                                                                7)Люблять природу, читають геологічні книжки, захоплюються біологією,люблять прогулянки лісом і біля озера, полювання.  8) чемність і доброта; мужність і винахідливість; повага до батьків і людей похилого віку; наполегливість і довіра; на зло відповідають добром.дотепність, вигадливість, кмітливість, цілеспрямованість, наполегливість, чесність, оптимізм.  9)Вирішили вистежити і спіймати звіра, який живе в озері.                         10)Мова героя на початку твору не звертає на себе увагу, але у кінці – суттєво змінюється: у ній починають з’являтися спеціальні слова-терміни, назви різних видів доісторичних тварин (стегозаври, індикоптерії тощо).