Аныктауыш пысықтауыш толыктауыш кандай сурактарга жауап береди

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аныктауыш: кимнин? Ненин? Кандай? Канша? Неше? Кай? Кайдагы? Кашангы? Нешинши? Кайткенде? Не еткенде (~~~~) Пысыктауыш: кашан? Калай? Не ушин? Ким ушин? Не себептен? Не максатпен? Неликтен? Кайдан? Кайда? Кайтип? (_._._._) Толыктауыш: кимге? Неге? Кимди? Нени? Кимде? Неде? Кимнен? Неден? Киммен? Немен? (_ _ _ _)